Absolwenci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 lutego 2013 20:46

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2011/12

1. Baran Joanna

2. Brożek Michał

3. Chłopek Anna

4. Chuda Beata

5. Cymbor Monika

6. Ćwik Klaudia

7. Derus Patrycja

8. Grzyb Rafał

9. Hebda Joanna

10. Jachym Aleksandra

11. Jachym Katarzyna

12. Juszczyk Grzegorz

13. Kaczka Agata

14. Kaczka Jolanta

15. Kapustka Klaudia

16. Kawa Mateusz

17. Kocyła Dawid

18. Kużdżał Radosław

19. Pękala Damian

20. Taźbirek Rafał

21. Wójcik Bartłomiej

22. Zieleń Klaudia

 

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2010/11

 

1. Baran Bartosz

2. Baran Jacek

3. Baran Przemysław

4. Bartkowicz Michał

5. Bednarz Karolina

6. Chmura Marcin

7. Gancarz Łukasz

8. Głowacz Wojciech

9. Gorzelak Gracjana

10. Hebda Mateusz

11. Kaczka Aleksandra

12. Latała Tomasz

13. Marek Tomasz

14. Milas Paulina

15. Olejarz Barbara

16. Palka Klaudia

17. Pękala Grzegorz

18. Pożdał Jacek

19. Rydzy Karol

20. Sak Magdalena

21. Studniarz Konrad

22. Tomasiewicz Wiktor

23. Tworek Janusz

24. Tyrka Magdalena

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2009/10

 

1. Baran Mateusz

2. Chłopek Magdalena

3. Chudy Robert

4. Furgał Beata

5. Gońka Marcin

6. Madura Natalia

7. Milas Monika

8. Mróz Damian

9. Nicoś Beata

10. Nosal Agnieszka

11. Petela Kamil

12. Początko Sylwia

13. Smagacz Sławomir

14. Świątek Barbara

15. Taźbirek Agnieszka

16. Taźbirek Anna

17. Taźbirek Patrycja

18. Trojak Paweł

19. Wardzała Edyta

20. Zaucha Anna

 

 

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2008/09

 

1.Baran Angelika

2. Baran Justyna

3. Baran Szczepan

4. Chłopek Łukasz

5. Cymbor Seweryn

6. Ćwiok Patryk

7. Gorzelak Dawid

8. Jachym Tomasz

9. Jaźwiec Natalia

10. Jędrysek Klaudia

11. Kapustka Marcin

12. Kucięba Łukasz

13. Kuszela Agnieszka

14. Latała Krzysztof

15. Madura Barbara

16. Madura Magdalena

17. Pikul Tomasz

18. Sak Jolanta

19. Skarbek Rafał

20. Stachura Dominik

21. Taźbirek Bartłomiej

22. Taźbirek Izabela

23. Taźbirek Tomasz

24. Tąporowski Krystian

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2007/08


1. Baran Anna

2. Baran Kamil

3. Chmura Magdalena

4. Chuda Kamila

5. Cymbor Mateusz

6. Ćwiok Karina

7. Furgał Aneta

8. Furgał Justyna

9. Gancarz Aneta

10. Grzyb Dominik

11. Hebda Sebastian

12. Jachym Jacek

13. Jałowiec Robert

14. jaźwiec Magdalena

15. Kucięba Rafał

16. Madura Dominik

17. Madura Jacek

18. Madura Kamil

19. Marek Rafał

20. Milas Sylwia

21. Mrozowska Weronika

22. Pietraszewska Edyta

23. Rybski Bogumił

24. Rydzy Diana

25. Skrzyniarz Małgorzata

26. Świątek Michał

27. Tabor Dorota

28. Wardzała Tomasz

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2006/07

 

1.Babiarz Katarzyna

2. Baran Anna

3. Baran Mateusz

4. Blach Kamil

5. Curyło Agata

6. Cymbor Sebastian

7. Ćwik Magdalena

8. Furgał Joanna

9. Furgał Natalia

10. Hebda Daniel

11. Jachym Piotr

12. Jamroch Edyta

13. Kaczka Adam

14. Kapustka Tomasz

15. Krężel Daniel

16. Kucięba Paulina

17. Kusek Monika

18. Kuta Krzysztof

19. Madura Anna

20. Naleźny Mariusz

21. Pikul Karol

22. Pożdał Tomasz

23. Świątek Łukasz

24. Tabor Beata

25. Tomasiewicz Maksymilian

26. Warias Damian

27. Woszczak Agnieszka

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2005/06


1. Babiarz Kamil

2. Broszek Kamil

3. Cyrylo Barbara

4. Curyło Paweł

5. Czuchra Jakub

6. Ćwik Jagoda

7. Ćwiok Ewelina

8. Drozd Łukasz

9. Drozd Natalia

10. Gorzelak Krzysztof

11. Gruszowska Aneta

12. Hajec Urszula

13. Jachym Bernadeta

14. Jachym Dariusz

15. Jamroch Dariusz

16. Madura Agnieszka

17. Madura Iwona

18. Madura Mateusz

19. Mróz Joanna

20. Pietraszewski Arkadiusz

21. Początko Paweł

22. Rybska Magdalena

23. Sak Joanna

24. Sasak Magdalena

25. Smagacz Szczepan

26. Świątek Iwon

27. Tarnopolski Jan

28. Tąporowski Karol

29. Tomasiewicz Łukasz

30. Wardzała Beata

31. Woszczak Justyna

32. Wójcik Joanna

 

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2004/05


Klasa III a                                                                             Klasa III b

1. Baran Łukasz                                                                     1.Derus Beata

2. Bartnik Joanna                                                                  2. Dzierlęga Ewelina

3. Chłopek Tomasz                                                                3. Gońka Paweł

4. Curyło Jacek                                                                      4. Hajec Paulina

5. Ćwiok Dominika                                                                5. Krochmal Anna

6. Deszcz Tomasz                                                                  6. Madura Agnieszka

7. Hebda Krzysztof                                                                7. Nicoś Dawid

8. Marek Monika                                                                   8. Para Łukasz

9. Pożdał Marta                                                                     9. Pikul Andrzej

10. Sak Katarzyna                                                                  10. Smagacz Jarosław

11. Skrzyniarz Joanna                                                            11. Smagacz Seweryn

12. Trojak Karolina                                                                12. Szlachetka Urszula

13. Wardzała Justyna                                                            13.Tabor Maria

14. Woźniak Konrad                                                              14. Tąporowska Kinga

15. Zieleń Wioleta                                                                15. Wilk Edyta

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2003/04


1. Chudy Wiktor

2. Curyło Piotr

3. Gońka Michał

4. Gorzelak Klaudia

5. Gruszowska Natalia

6. Madura Daniel

7. Madura Ewelina

8. Madura Sławomir

9. Naleźny Paweł

10. Pietraszewska Izabela

11. Pożdał  Wojciech

12. Szęszoł Krzysztof

13. Tworek Paulina

14. Tyrka Daniel

15.Guzik Michał

16. Zaraza Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

Absolwenci Gimnazjum - rok szkolny 2002/03

 

1. Baran Sylwia

2. Bartkowicz Mariusz

3.Bartnik Dorota

4. Bolwiński Piotr

5. Chudy Marcin

6. Ćwik Joanna

7. Ćwiok Małgorzata

8. Dzierlęga Agnieszka

9. Gorzelak Łukasz

10. Hebda Zbigniew

11. Jachym Agata

12. Jachym Daniel

13. Jachym Gabriela

14. Jaźwiec Mateusz

15. Kania Szczepan

16.Kokoszka Sabina

17. Lada Marta

18. Madura Dawid

19. Madura Dominik

20. Madura Natalia

21. Początko Marcin

22. Pożdał Agnieszka

23. Sak Michał

24. Skarbek Andrzej

25.Skrzyniarz Grzegorz

26. Tabor Józef

27. Tarnopolska Agnieszka

Poprawiony: czwartek, 21 lutego 2013 10:58
 

Kalendarium


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Maja 2017
Imieniny obchodzą
Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia,
Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon

Do końca roku zostało 223 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Zegar

Ulti Clocks content