Dnia 05.11.2021 r. do naszej Szkoły przyszedł list od Prezydenta RP, Andrzeja Dudy, z podziękowaniem za współtworzenie Narodowego Czytania oraz specjalne wydanie “Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej z dedykacją Pary Prezydenckiej.

Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została zauważona i doceniona przez Pana Prezydenta i Pierwszą Damę. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że “jastrzębskie” czytanie nie obyłoby się bez zaangażowania naszej szkolnej społeczności. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy włączyli się w organizację Narodowego Czytania 2021r. W przyszłym roku lekturą 11.

Narodowego Czytania będą “Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

 

Z podziękowaniem, organizatorki akcji: Beata Sutkowska i Marzena Wnuk

 

 

GALERIA

>>KLIK<<


Kalendarium


Dzisiaj jest: Wtorek
3 Października 2023
Imieniny obchodzą
Eustachy, Eustachiusz, Ewald, Gerard,
Gerarda, Gerhard, Heliodor, Józefa,
Kandyd, Sierosław, Teresa

Do końca roku zostało 90 dni.
Zodiak: Waga