Dnia 05.11.2021 r. do naszej Szkoły przyszedł list od Prezydenta RP, Andrzeja Dudy, z podziękowaniem za współtworzenie Narodowego Czytania oraz specjalne wydanie “Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej z dedykacją Pary Prezydenckiej.

Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została zauważona i doceniona przez Pana Prezydenta i Pierwszą Damę. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że “jastrzębskie” czytanie nie obyłoby się bez zaangażowania naszej szkolnej społeczności. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy włączyli się w organizację Narodowego Czytania 2021r. W przyszłym roku lekturą 11.

Narodowego Czytania będą “Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

 

Z podziękowaniem, organizatorki akcji: Beata Sutkowska i Marzena Wnuk

 

 

GALERIA

>>KLIK<<


Kalendarium


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,
Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan,
Radomił, Rainer, Wolmar

Do końca roku zostało 198 dni.
Zodiak: Bliźnięta